Предстоящо |  Минали събития |  Празници |  Фестивали и конкурси |  Институти |  Читалища |  Контакти
 

Минали събития

ПРОГРАМА ЗА ДЕНЯ НА ЛЮБИТЕЛСКОТО ТВОРЧЕСТВО
03 03 2019

РЕД ПРОГРАМА

 ДЕН НА ЛЮБИТЕЛСКОТО ТВОРЧЕСТВО 03.03.2019 г.

 

 10:00   - Рецитал –  Второ основно училище „Даскал Димитри“

                                    ръководител  Офелия Георгиева                  

10:15   - НЧ „ Асклепион 1998“- Кюстендил Клас поп пеене                   

                       Катя Василева -  ръководител – Павел Чавдаров

10:20   -  НЧ„Братство 1869”, Кюстендил    

               Клас по акордеон -  ръководител Любомир Борисов   

10:30  -    НЧ „Искра 1975” – Кюстендил  - Фолклорна формация „ Гайтанче” 

                       ръководител Гергана Борисова

10:50  - НЧ „Просвета 1920”, с.Граница - ДФГ„Звездици”

10:55  -  НЧ „Братство” 1869” – Кюстендил – клас китара             

                           ръководител Евгени Арсов

11:00  - НЧ„Братство 1869”,Кюстендил  -       

                           Клас пиано -  ръководител Красимира Матуска

11:00 – НЧ „Пробуда 1961”,  Кюстендил – Детска музикална школа –  

           Пиано – ръководител Красимира Матуска

11:05 -  НЧ„Светило-1931”, с. Горна Гращица –ЖФГ „Здравец”

                ръководител  Анита Василева  

11:15  -  НЧ„Пробуда ”, Кюстендил -  ТФ „Нова Генерация”  

         хореограф – Евгени Вучков

 11:20  - НЧ„Братство 1869”,Кюстендил -  ТФ „Нова Генерация”        

                  хореограф – Евгени Вучков

11:30  - НЧ„Братство1869”, Кюстендил -Вокална формация „Неразделни“  

                  ръководител  Весела Петрова

 11:40     - Младежки състав към  ФА „Родолюбие”, Кюстендил

                               хореограф – Васил Василев

11:45  - Детски състав към ФА „Родолюбие”,  Кюстендил

                       Художествен ръководител  Симеон Васев

11:50  -  НЧ „Братство 1869” – Кюстендил – ДФГ „ Трепетлика”             

                                 ръководител Слава  Соколова

11.55  - НЧ „Ильо Войвода 1965” гр. Кюстендил – формация „Геран”  

                                  ръководител Любов Стащук  

 12.00 - НЧ„Братство 1869”, Кюстендил-Музикална компания „Пей сърце“

                        ръководител Ани Стойнева  

12.05  – НЧ„Братство 1869”, Кюстендил - ЖФГ- „Струмски полъх”   

                        - ръководител  Слава Соколова

12.10  - НЧ „Пробуда 1961”,  Кюстендил  - Школа поп пеене                   

                         – ръководител Жана Райнова

12.20   - НЧ „Братство - 1869”, Кюстендил -  Школа народно пеене

                      ръководител Адела Харалампиева

12.30   - НЧ „Пробуда 1961”,Кюстендил Кюстендил  

           Школа народно пеене – ръководител Адела Харалампиева

12:35   НЧ „Пробуда 1961”,Кюстендил - Група за стари градски песни

                „Еделвайс” -  ръководител Димитър Цветков

12:40  - НЧ„Братство 1869”,Кюстендил -Туристически хор „Осоговско ехо“

                             ръководител Димитър Цветков

12:50  - Фолклорна група „Здравец”- Пенсионерски клуб, с. Соволяно  -

                                    ръководител Станка Мацова

13:00   - Пенсионерски клуб „Изворите“, с.Горна Гращица- 

                Фолклорна група „Веселие“  ръководител Радка Радева 

13:10      - НЧ „Спасовица 2008”с. Николичевци - ФГ„Спасовица”       

                                 ръководител Спаска Методиева

13:20  - Съюз на слепите - Мъжка фолклорна група „Демос”        

                                ръководител Милчо Порожанов

13:30  - НЧ „Светлина 1922” , с. Коняво   - ЖПГ „ Светлина”     

 

13.30  - 14:30 – почивка

 

14:30   - НЧ «Отец Паисий 1928 », с. Багренци  - ФА «Багреница»

               Танцов състав «Багреница» -  хореограф Ивайло Маджаров

14:35   -   НЧ „Светлина 1871”, с.Соволяно  - Женска фолклорна група   

                            ръководител Слава Соколова

14:45   - ДЮТА „Кюстендилче” при ОДК,

                     ръководител Рангел Маджарски  

14.50  – Фолклорна група  към Клуб на инвалида , с. Шишковци   

                           ръководител Теменужка Терзийска

15.00 –  НЧ „Отец Паисий 1936” с. Гърляно - ДФГ „Бистрица”           

15:05   - НЧ «Отец Паисий 1928 », село Багренци  - ФА «Багреница»   

15:10   - ДЮТА „Кюстендилче” при ОДК, хореограф  Рангел Маджарски      15:15   -  НЧ „Славчо Темкин 1911” , с. Драговищица

        Фолклорна група за автентичен фолклор ръководител Славчо Николов

15:20  - НЧ„Братство 1869”, Кюстендил - Художествено слово

                           Цветанка Близнакова

15:25 -  ТФ при Сдружение „Партньори-Кюстендил”               

хореограф -  Тони Кенов

15:35  -  НЧ „Съгласие 2007”, село Жабокрът    

              Женска фолклорна група „Славей”, ръководител Анита Василева                                                            

Мъжка фолклорна група „Струмски напеви” рък. Венцислав Войнски

    Детски танцов състав „Опни ми, тропни ми” рък. Димитър Иванов

 

15:55  -  НЧ „ Просвета 1922” с. Слокощица – Танцова група    

                  „Шопски ритми” - хореограф Вергиния Згуровска

16:05   - НЧ „Кирил и Методий 1927 ”,  с. Долно село

             Група за автентичен фолклор - ръководител Миродинка Василева

16:20   -  НЧ„Просвета 1921”,с.Гюешево - ЖФГ- „Румена войвода”         

16:25   - НЧ „Пробуда 1961”,  Кюстендил – Танцов състав „Пробуда”

16:30    - НЧ„Братство 1869”,  Кюстендил –    Хор „Братство“                  

16:40  -  НЧ „Съгласие 2007”, село Жабокрът - Танцов състав „Жива вода”                             

16:45    - НЧ„Добрина 2015”, Кюстендил - Вокален състав „Тип-Топ“

16:50  - НЧ „Пауталия 2008” , Кюстендил -   ТА „ Пауталия”                 

                              художествен ръководител  Валентин Кенов

 

 

 

 

 

 

 


Previous page
Важни културни събития

Културен календар

Годишен календар: 2019
Годишен календар: 2018
ел. поща:
Въведете сумата: три + шест

С този абонамент ежемесечно ще бъдете известявани с email за културните събития в община Кюстендил.

A1

Видео

Занаяти и изкуства

Добавен профил

Росен Арсов

Росен Арсов

Външни събития

Полезни връзки