ПРЕДСТОЯЩО |  СЪБИТИЯ |  ПРАЗНИЦИ |  ФЕСТИВАЛИ И КОНКУРСИ |  ИНСТИТУТИ |  ЧИТАЛИЩА |  КОНТАКТИ
 

Минали събития

НАД 500 ДЕЦА-ХУДОЖНИЦИ ПРЕДСТАВИХА ТВОРБИТЕ СИ НА "ПРОЛЕТ ВЪРХУ ЛИСТА"
16 03 2011

Протокол

за класирани творби от

Четвърти национален конкурс “Пролет върху листа 2011г.”

 

1-ва група – 4 , 5, 6 клас

1-во място: Илиана Ивова-4клас, ”Ателие за изобразителни изкуства”, гр.Търговище

2-ро място: Виктория Барбова-11г., Ателие ”Стела и Дара”, гр. Добрич

3-то място: Ванеса Янкова Владимирова-10г., Клуб ”Батик”, гр.Търговище

 

2-ра група – 7 ,8, 9 клас

1-во място: Станислава Ризова-7клас, ОУ ”Св.св.Кирил и Методий”, гр. Кюстендил

2-ро място: Нона Спасова-9клас, МГ ”Гео Милев”, гр.Плевен

3-то място: Елени Сиафрика-7клас, ОУ ”Св.св.Кирил и Методий”, гр. Кюстендил

 

 3-та група – 10, 11, 12 клас

1-во място: Даниела Караиванова-10 клас; ОДК, гр. Бургас

2-ро място:Слави Радостинов Кадиев- 10клас; ПМГ”В. Левски”, гр. Смолян

3-то място:Нели Николаева Друмева-11клас, НУИ ”Проф. Веселин Стоянов”, гр. Русе

 

4-та група –Деца със специални образователни потребности

1-во място: Албена Данаилова Маринова-7клас, гр.Габрово

2-ро място: Бирсян Ариф Юсеин-10 клас, гр.Дряново

и Анета Юлиянова Инджова-8 клас, гр. Дряново

3-то място: Давид Димитров Костадинов-11г., гр.Троян

 

Определи жури в състав:

1.Евгени Серафимов-художник и преподавател по изобразително изкуство в ОУ ”Св.св.Кирил и Методий”,гр.Кюстендил

2.Пирин Македонски-художник

3.Любляна Начева-координатор-направление ”Духовно развитие и работа с подрастващи”,отдел “Култура и духовно развитие”, Община Кюстендил

4.Анелия Русакова-преподавател по изобразително изкуство  в Гимназия ”Неофит          Рилски”, гр.Кюстендил

5.Светла Александрова-художник и изкуствовед в ХГ”Владимир Димитров-Майстора”, гр.Кюстендил

 

Отдел ”Култура и духовно развитие”, гр.Кюстендил

 14.03.2011г.

 

Участници  в изложба “Пролет върху листа”-2011г.

1.Бирсян Ариф Юсеин-10клас; гр. Габрово

 и Анета Юлиянова Инджова-8клас;гр.Габрово

2.Давид Димитров Костадинов-11г.; гр.Троян

3. Албена Данаилова Маринова-7 клас; гр.Габрово

4.Кристиян Мариянов Тончев-11г.; гр.Троян

5.Кристияна Красимирова Костадинова-9 клас; гр.Габрово

6.Снежана Мариянова Георгиева-10клас; гр.Габрово

7.Георги Петров Георгиев-7клас; гр.Дряново

8.Тихомир Цветелинов Тупалски-8г.; гр.Габрово

9.Кристина Георгиева Ковачева-4 клас; гр.Троян

10.Давид Димитров Костадинов-11г; гр.Троян

11.Полина Галинова Стоянова-4клас; гр.Ахелой

12.Добрина Михайлова Кондакчиева-10г.; гр.Ахелой

13.Веселина Добромирова Георгиева-6 клас; гр.Ахелой

14.Илиана Ивова-4клас; гр.Търговище

15.Виктория Валентинова Барбова- 11г.; гр.Добрич

16.Ванеса Янкова Владимирова-10г; гр.Търговище

17.Петя Радославова Радославова-4 клас; гр.Търговище

18.Стефан Палвир Стефанов- 4 клас; гр.Търговище

19.Стефани Иванова Иванова-4 клас; гр.Търговище

20.Йорданка Янкова Петрова- 4 клас; гр.Търговище

21.Ванеса Стилиянова Василева-10г.; гр.Търговище

22.Славена Михайлова Любенова-12г.: гр.Търговище

23.Маргина Жулиянова-5клас;  гр.София

24.Катерина Бонева-5 клас; гр.София

25.Лора Стоименова-5клас; гр.София

26.Ивона Емилова Велинова-9 клас; гр.Кюстендил

27.Михаела Георгиева Христова-11клас; гр.Трявна

28.Анна Петрова-18г; гр.Плевен

29.Даниела Караиванова -10 клас; гр.Бургас

30.Слави Радостинов Кадиев-10клас; гр.Смолян

31.Нели Николаева Друмева-11клас; гр.Русе

32.Станислава Ризова-7клас; гр.Кюстендил

33.Нона Спасова-9клас; гр.Плевен

34.Елени Сиафарика-7клас; гр.Кюстендил

35.Кристиян Гергов-7 клас; гр.София

36.Харис Дончев-7 клас; гр.София

37.Памела Михалкова-7клас; гр.Кюстендил

38.Даяна Иванова Иванова-6 клас; гр.Летница

39.Пламена Димитрова-8клас; гр.Кюстендил

40. Моника Георгиева-8 клас; гр.Кюстендил

41.Кристина Ценова -9клас; гр.Плевен

42.Жана Емилова-8клас; гр.Летница

43.Павлин Красимиров Маринов-8 клас; гр.Летница

44.Анита Свеженова Стефанова-8 клас; гр.Летница

45.Емилия Димитрова-6клас; гр.София

46.Джем Ерхан-4 клас; гр.Търговище

47.Емилия Юлиянова Илкова-5клас; гр.Летница

48.Пресиян Каменов Петров-10г.; гр.Търговище

49.Веселин Мариянов Тодоров-12г.; гр.Търговище

50.Елена Руменова Богданова-11г.; гр.Търговище

51.Виктория Валентинова Барбова-11г.; гр.Добрич

52.Цветомира Петева Петрова-10г.; гр.Търговище

53. Павлета Иванова Панчева-13г.; гр.Каварна

54.Дарена Донева- 4 клас; гр.София

55.Габриела Димитрова-9 г.; гр.София

56.Василена Трунчева-9г.; гр.София

57.Вероника Руменова-10г.; гр.София

58.Ина Галинова Ганчева-10; гр.Варна

59.Нели Енчева-10г.; гр.Търговище

60.Мартин Миленов-10г.; гр.Търговище

61.Анна Камерън-11г; гр.Търговище

62.Лора Чавдарова-10г.; гр.Търговище

63.Райа Здравкова-10г; гр.Търговище

64.Василена Веселинова Делева-5лас; гр.Летница

65.Йордан Димитров Николов -5клас; гр.Летница

66.Георги Ивелинов Колев-4клас; гр.Добрич

67.Десислав Стефанов Пенев-9г.; гр.Дряново

68.Маринела Минчева-6клас; гр.Русе

69.Георги Иванов Кирилов-4клас; гр.Кюстендил

70.Цветелина Василева-10г.; гр.Добрич

71.Kристина Иванова Иванова-4клас,гр.Ахелой

72.Калина Димчева-5клас,гр.София

73.Ирен Тихомирова Тенева-4клас,гр.Ахелой

74.Ирена Христова Атанасова-6 клас,гр.Ахелой 

 



Празник на плодородието 2022
24/09/2022

Честване на 114 г. от обявяването на Независимостта на България
22/09/2022

Грамофонът - концерт-спектакъл на Виктор Калев
20/09/2022

XV Международен конкурс за шлагерна и стара градска песен “Пей сърце”- Кюстендил, 2022
10/09/2022

Празничен концерт на Симфониета Видин
06/09/2022

Отбелязване на 137 г. от Съединението на България
06/09/2022

"Музика под небето на Париж" на Ginger Groove
03/09/2022

ЗЛАТНИ ЯБЪЛКИ
03/09/2022

Сцени на Струма
03/09/2022

Уикенд програма "Кюстендилско лято" 2022
02/09/2022

Уикенд програма за децата в Хисарлъка
27/08/2022

Концерт на Струнен квартет "Пипков"
27/08/2022
Значими културни събития

Културен календар

Годишен календар: 2022
ел. поща:
Въведете сумата: три + пет

С този абонамент ежемесечно ще бъдете известявани с email за културните събития в община Кюстендил.
Възможно е месечен календар да бъде доставен в СПАМ папката на ел. ви поща, затова я проверявайте.
Ние не носим отговорност за това!

A1

Видео

Занаяти и изкуства

Добавен профил

Росен Арсов

Росен Арсов

Външни събития

Полезни връзки